O FIRMIE

Firma Ocean od 1996 roku związana jest z marką KÄRCHER, której historia sięga 1935 roku. Firma Alfred Kärcher GmbH opatentowała pierwsze w Europie czyszczące urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody. Od tamtej pory niemiecki producent rozszerza gamę produktów najwyższej jakości do utrzymania czystości.

W Polsce KÄRCHER Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż poprzez swoich przedstawicieli. Firma Ocean będąca jednym z nich, wyspecjalizowała się w realizacji inwestycji od etapu projektowania poprzez kompleksową budowę oraz montaż myjni samoobsługowych – bezdotykowych, myjni automatycznych szczotkowych dla samochodów osobowych i ciężarowych, myjni cystern samochodowych, systemów stacjonarnego mycia wysokociśnieniowego. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń KÄRCHER, a także obsługujemy klientów w zakresie dostawy środków chemicznych.

Siedziba Firmy Ocean znajduje się w Rędzinach k/ Częstochowy przy ul. Wolności 80. Posiadamy również biuro handlowe które znajduje się w Częstochowie przy Al. Wojska Polskiego 63 bezpośredni zjazd z DK1.

Klientów zainteresowanych budową myjni samoobsługowej – bezdotykowej zapraszamy na naszą myjnię pokazową w Częstochowie, przy ul. Warszawskiej 166, w celu dokładnej prezentacji technologii Yello KÄRCHER.